fbpx
timekettle m2

Timekettle – M2

Timekettle M2 – sluchátka pro překlad – (93 jazyků a akcentů), ale bez simultánního překladu či redukce šumu + poslech hudby a telefonování + IPX4 ochrana + Qualcomm Bluetooth 5.0. Překládejte kdekoliv budete chtít, a také můžete použít online překladač M2 k přehrávání hudby a telefonní hovory. Překládací sluchátka jsou kompatibilní pro iOS a Android aplikace a disponují unikátní technologií Qualcomm Bluetooth 5.0. Inteligentní sluchátka mají ergonomický bezpečný design, bezpečně a pohodlně se vejdou do ucha a disponují odolností proti potu a vodě IPX4.

Obsah balení Timekettle M2:

1x M2 překládací sluchátka
1x nabíjecí pouzdro
1x kabel k nabíjení
1x Uživatelský manuál

wt2_edge

Timekettle – WT2 Edge

Překladač hlasový přes bluetooth sluchátka Timekettle WT2 Edge je nejpokročilejší model ze všech dostupných modelů (nástupce WT2 Plus), nabízí až dvousměrný simultánní překlad (WT2 Plus – jednosměrný simultánní překlad) a redukci šumu. Překladač podporuje překlad až do 40 jazyků i slovenštinu či češtinu (včetně různých 93 akcentů). Bezdrátová sluchátka s inteligentním překladačem, která přinášejí revoluci pro komunikaci bez ohledu na jazykové bariéry. Jedná se o celosvětově první mluvící překladač s umělou inteligencí pro komfortní překlad v reálném čase přímo přes sluchátka, tedy bez potřeby překladu přímo přes Váš chytrý telefon.

Obsah balení WT2 Edge:

2x Bluetooth sluchátko
1x Nabíjecí dock stanice
1x Napájecí USB kabel
2x Ušní háček (Ear hook)
2x Náhradní špunty do uší (Earmuff)
1x Uživatelský manuál

prekladac sk hlasový

Timekettle – WT2 Plus

Elektronický překladač přes bluetooth sluchátka WT2 Plus je absolutně jedinečný translator pro obousměrný hlasový překlad se stejnosměrným simultánním překladem (bez redukce šumu). Digitální online tlumočník podporuje až 36 jazyků (včetně češtiny či slovenštiny) a až různých 84 akcentů. Dorozumět se v zahraničí tak bude hračkou / maličkostí.

Obsah balení WT2 Plus:

1x Master bluetooth sluchátko
1x Host bluetooth sluchátko
1x Nabíjecí dock stanice
1x Napájecí USB kabel
1x Kapsa na přenos
2x Ušní háček (Ear hook)
6x Náhradní špunty do uší (Earmuff)
1x Uživatelský manuál

  • Poslední komentáře:

    • Latest comments:

      Create A product first!

      Create a product first please!