fbpx

Překladač vět a textů – Elektronický translator WT2 Plus

Hlasový překladač přímo přes bluetooth sluchátka WT2 Plus je absolutně jedinečný translator pro obousměrný překlad hlasu v reálném čase. Bezdrátová sluchátka s inteligentním překladačem, které přinášejí revoluci pro komunikaci bez ohledu na jazykové bariéry.

 

Jedná se o celosvětově první mluvící překladač – digitální tlumočník s umělou inteligencí pro komfortní překlad v reálném čase přímo přes sluchátka, tedy bez nutnosti překladu přímo přes Váš Smartphone. Tento nejlepší online překladač řeči přináší spojení špičkového hlasového algoritmu a technologie strojového překladu. WT2 Plus znovu předefinoval překladače jako takové, výrazným a inovativním způsobem, což přináší nové příležitosti jeho uživatelům a společnostem na trhu.

 

Elektronický překladač vět a textů, který změní Váš pohled na komunikaci a cestování ve světě ať už potřebujete přeložit cokoli. Už žádný drahý jazykový tlumočník nebo google překladač nebude více potřebný. Překlady vždy a všude sebou.

WT2 Plus – Hlasový překlad řeči přímo přes Slúchátka!

Užijte si konverzaci v jiném jazyce jako kdybyste ho bez problémů ovládali! Neuvěříte dokud překladač nevyzkoušíte.

Překladač WT2 Plus

K dispozici máte 3 módy překladu

 

Auto Mode

 

Tento mód funguje na principu okamžitého překladu za pomoci 2 bluetooth sluchátek (ideálně v klidnějším prostředí bez okolních ruchů). Vše co řeknete se automaticky hned přeloží přímo do nastaveného jazyku a dostanete zvukový překlad přes vložené sluchátko. Takže můžete komunikovat maximálně pohodlně a komfortně bez přímé potřeby překladu přes Smartphone. Celá komunikace se Vám samozřejmě zobrazuje a archivuje v app přes mobil, kde si také můžete zkontrolovat správnost rozeznání Vašeho hlasu. Vhodné pro delší konverzace, obchodní schůzky atd.

 

Manual Mode

 

Tento mód funguje na principu okamžitého překladu za pomoci 2 bluetooth sluchátek (ideálně v rušnějším prostředí a komunikujete s osobou). Pro překlad stačí umístit prst přímo na bluetooth sluchátko (což aktivuje překlad) a pak vše co řeknete se automaticky hned přeloží přímo do nastaveného jazyku a dostanete zvukový překlad přes vložené sluchátko. Takže můžete komunikovat maximálně pohodlně a komfortně bez přímé potřeby překladu přes Smartphone. Celá komunikace se Vám samozřejmě zobrazuje a archivuje v app přes mobil, kde si také můžete zkontrolovat správnost rozeznání Vašeho hlasu.

 

Speaking Mode

 

Tento mód funguje na principu okamžitého překladu za pomoci 1 bluetooth sluchátka a telefonu (ideálně na krátký rozhovor s druhou osobou). Druhá osoba se kterou komunikujete bude mluvit přímo do Vašeho Smartphonu a Vám se vše automaticky přeloží přímo do nastaveného jazyku a dostanete zvukový překlad přes vložené sluchátko. Takže můžete komunikovat bez nutnosti použití sluchátka osobou, kterou neznáte, což by asi nebylo vhodné a zdvořilé, zcela postačí pokud máte jedno sluchátko vložené jen Vy. Celá komunikace se Vám samozřejmě zobrazuje a archivuje v app přes mobil, kde si také můžete zkontrolovat správnost rozeznání Vašeho hlasu.

 

Způsob používání překladače WT2 Plus je zcela jednoduchý, stačí si stáhnout volně dostupnou aplikaci „WT2 Plus“ (iOS, Android) do mobilního telefonu, spárovat se se sluchátky přes Bluetooth připojení (min. verze Bluetooth 4.2 a vyšší), následně si obě osoby vloží sluchátko do ucha a mohou okamžitě komunikovat. Princip komunikace je takový, že vy mluvíte ve svém jazyce a druhá osoba slyší překlad ve sluchátku ve svém nastaveném jazyku. Proto skutečná komunikace tváří v tvář už nebude více problém. Revoluční překladač najde své využití při cestování, služebních cestách, při návštěvě mezinárodních obchodů nebo hotelů a při mnoha jiných příležitostech, kdy je komunikace překážkou.

Překlad řeči WT2 Plus

Podpora až 36 jazyků včetně různých 84 akcentů

 

Seznam všech momentálně podporovaných jazyků pro překlad najdete zde:

arabský, anglický, bulharský, čínský, český, dánsky, finský, francouzský, řecký, hebrejský, hindština, holandský, chorvatský, maďarský, indonéský, japonský, kantonský (honkg kong), katalánština, korejský, malajský, německý, norský, polský, portugalský, rumunský, ruský, španělský, slovenský, slovinský, švédský, italský, tamil, telugu (india), thajský, turecký, vietnamský

 

V angličtině máte na výběr až 13 různých přízvuků jako (USA, Austrálie, Kanada, UK jiné …) Rovněž v španělštině máte na výběr až 20 různých přízvuků (Španělsko, USA, Dominikánská republika, Mexiko, Venezuela a jiné …) i v arabštině máte na výběr až 15 různých přízvuků jako (Spojené arabské emiráty, Egypt, Izrael, Maroko a jiné …) Takže i anglicko slovenský nebo německo slovenský překladač vět a textů (hlasu).

digitální tlumočník do ucha wt2

Využití při cestách na dovolenou nebo při práci v zahraničí

Když cestujete do zahraničí na dovolenou nebo za prací, není nic horšího, než být uvíznutý na neznámém místě bez možnosti efektivní komunikace. S překladačem WT2 Plus se do takové situace nikdy nedostanete, protože zajistí přirozenou komunikaci v reálném čase bez použití rukou. Ponořte se do místní kultury během cestování, otevřeně se vyjadřujte a vytvořte smysluplnější spojení s lidmi, se kterými se setkáte.

Elektronický překladač WT2 Plus

Dlouhá životnost baterie – delší než potřebujete!

WT2 poskytuje až 5 hodin výdrže baterie na jedno nabití, více než 12 hodin výdrže baterie s dobíjecím pouzdrem (Dock station) a přibližně do 30 dní v pohotovostním režimu.

Hlasový překladač řeči WT2 Plus

Až 95% přesnost všech překladů!

Na základě unikátních algoritmů a využití serverů google translate, microsoft azure nebo Tencent AI Lab umožňuje WT2 Plus až 95% preciznost překladu, díky čemuž bude Váš rozhovor s cizincem plně srozumitelný.

Překlady online WT2 Plus

Duální redukce šumu – každé jedno slovo se počítá!

Vysoce kvalitní 20 bitový přenos zvuku a prostorové filtrování zvuku na základě adaptivní redukce šumu pro komunikaci v každém prostředí.

Nejlepší překladač WT2 Plus

Inovativní technologie překladu

WT2 Plus je jedinečný svojí technologií zpracování signálu, která je odlišná od ostatních konkurentů na trhu. Při komunikaci není nutné aktivovat telefon, případně aby si druhá osoba musela stáhnout Smart aplikaci. Vše co potřebujete pro Vaši komunikaci je, abyste si oba nasadili bezdrátová sluchátka a WT2 se už postará o komfortní překlad.

Překlad v reálném čase sluchátka WT2

Překlad v reálném čase!

Inteligentní algoritmus ON-THE-GO. Hlavní algoritmus umožňuje komunikaci i v nejrušnějším venkovním prostředí. Díky automatické detekci hlasu a sběru signálu poskytuje WT2 absolutně hands-free komunikaci v různých jazycích. Komunikace v zahraničí pro Vás bude zcela jednoduchá bez ohledu na jazykové bariéry.

Kapesní překladač do ucha WT2

BLUETOOTH 5.0 Přenos

Extra rychlý přenos přes nejnovější Bluetooth 5.0 Vám zaručí plynulý překlad do všech podporovaných jazyků vždy a všude kde se právě nacházíte.

wt2 plus prekladač balenie obsahuje

Obsah balení WT2 Plus:

 

1x Master bluetooth sluchátko
1x Host bluetooth sluchátko
1x Nabíjecí dock stanice
1x Napájecí USB kabel
1x Kapsa na přenos
2x Ušní háček (Ear hook)
6x Náhradní špunty do uší (Earmuff)
1x Uživatelský manuál

WT2 Plus elektronický překladač hlasu můžete zakoupit přímo ZDE

Specifikace:

 

Produkt: WT2 Plus překladač
Výrobce: Timekettle
Barva: bílá
Podpora jazyků: 36
Podpora: Bluetooth 4.2 a vyšší (propojení přes app v mobilu)
Nabíjení baterie: Lithium Polymer/90 minut
Výdrž baterie do 15 hodin/na 3 nabití z napájacího docku
Systemová podpora: iOS 11.0/Android 7.0 a vyšší
Voltáž:DC 5 + /0,25 V
Napájení: 110 mA (sluchátka) 320 mA (napájecí dock)
Rozměry produktu: Délka: 20 mm/Šířka: 10 mm/Výška: 35 mm /
Rozměry balení: Délka: 75 mm/Šířka: 75 mm/Výška: 36 mm /
Váha produktu netto: 93.5g
Váha produktu brutto: 404g
Provozní teplota: 0 – 35°C

 

MANUÁL (návod k použití) v češtine ke stažení ZDE:pdf icon
MANUÁL (návod k použití) v slovenštině ke stažení  ZDE:pdf icon

Create A product first!

Create a product first please!